You are currently viewing Tuż przed wyjazdem na wakacje do Hiszpanii mój syn zaskoczył mnie w księgarni…
Mis na laweczce 1024x1024 - Tuż przed wyjazdem na wakacje do Hiszpanii mój syn zaskoczył mnie w księgarni…

Mam prawie wszystkie pozycje serii “Hiszpański w tłumaczeniach” w wersji e-book oraz jedną drukowaną o którą poprosił mnie syn w księgarni “Hiszpański dla dzieci”. Co miałam zrobić? 

Mimo iż mam DLA WAS RABAT 25 % (KOD PRAKTYCZNIE25) od wydawnictwa Preston Publishing na zakupy online, kupiłam wersję drukowaną skoro taki pęd do języków u 11-latka 😀

Wielokrotnie na zajęciach powtarzam że jest autorem wielu materiałów interaktywnych i stwierdził że po to chce się uczyć hiszpańskiego żeby były coraz lepsze?!

Michał uczy się się czytając książkę, słuchając dołączonych mp3 i tłumacząc zdania. A potem już razem hablamos (rozmawiamy) 🙂 A jak się nudzi to klika w Duolingo. I robi postępy!

Słuchacze często pytają o dodatkowe materiały do samodzielnej pracy wtedy polecam im wydawnictwo Preston Publishing i serię “Hiszpański w tłumaczeniach”.

W serii tej znajdziemy:

1.”Hiszpański Słownictwo” cz. 1 oraz cz.2 

2. “Sytuacje” 

3. “Gramatyka” cz.1, cz. 2, cz. 3, cz. 4, cz. 5 

4. “Gramatyka inaczej”

5. “Hiszpański 365 na każdy dzień”

https://prestonpublishing.pl/18-hiszpanski

Gramatyka jest omawiana “przy okazji” zdań do tłumaczenia,  które możemy sprawdzić z kluczem a słownictwo podzielone jest na tematy i sytuacje. 

Pozycje są dostępne w wersji drukowanej oraz cyfrowej. Dołączone są pliki audio MP3 które można pobrać na swoje konto i słuchać w wolnych chwilach lub “przy okazji” robienia innych czynności. U nas taki sposób nauki bardzo się sprawdza!

Ostatnio jedna z moich słuchaczek podczas podróży doceniła wersję cyfrową bo mimo iż na co dzień tłumaczy zdania w formie pisemnej.

Od niedawna sama korzystam z wersji angielskiej podręczników a poleciła mi je moja lektorka j.angielskiego!

Takie serie są dostępne dla języków: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski, polski.

Podczas zakupów, bo liczę że Was zachęciłam, PAMIĘTAJCIE O KODZIE PRAKTYCZNIE25 działa na wszystkie serie językowe DO KOŃCA ROKU 2022!

Będę wdzięczna za polubienia i udostępnienia 🙂

❤️💛❤️

✔️Porozmawiajmy!

Umów się na bezpłatną lekcję pokazową by przekonać się jak wyglądają moje zajęcia, z jakich materiałów korzystam, ustalimy poziom językowy oraz co Cię motywuje do nauki języków obcych.

Wybierz dogodny termin 👉 tutaj

Masz pytania? Napisz do mnie lub zadzwoń 👇

📧profesoraeledora@gmail.com

📞+48-608-688856

p.s. Jestem certyfikowaną lektorką j.hiszpańskiego z pasją. Nauczyłam się praktycznego języka hiszpańskiego jako dziecko mieszkając w Meksyku. Poszerzam swoją wiedzę o języku i kulturze świata hiszpańskojęzycznego podróżując. Prowadzę bloga o podróżach i języku hiszpańskim gdzie udostępniam swoje materiały dla uczących się.

Jeśli podoba Ci mój blog będę wdzięczna za postawienie mi wirtualnej kawy. Szczegóły poniżej ☕

Postaw mi kawę na buycoffee.to